RD10RA8RGR
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
RD10RA8RGR
DigiKeys varenummer
2449-RD10RA8RGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
2449-RD10RA8RGRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2449-RD10RA8RGRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RD10RA8RGR
Beskrivelse
SW ROTARY DIP OCTAL 0.15A 50V
Detaljeret beskrivelse
DIP-kontakter Oktal 8 positioner Overflademontering Roterbar for værktøj Aktuator 150mA 50VDC
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RD10RA8RGR Modeller
Højde over kort
0,268" (6,80mm)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Termineringsudformning
Mågevinge
Kredsløb
Oktal
Afstand
0,100" (2,54mm) fuld
Antal positioner
8
Strømklassificering (AMPS)
150mA
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spændingsklassifikation
50VDC
Materiale på krop
Flydende krystalpolymer (LCP)
Aktuatortype
Roterbar for værktøj
Længde
0,394" (10,00mm)