RD10RA10RGR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CIT Relay and Switch
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CIT Relay and Switch
På lager: 0
Datablad
På lager: 274
APEM Inc.
På lager: 49
DIP-kontakter BCD 10 positioner Overflademontering Roterbar for værktøj Aktuator 150mA 50VDC
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD10RA10RGR
DigiKeys varenummer
2449-RD10RA10RGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
2449-RD10RA10RGRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2449-RD10RA10RGRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RD10RA10RGR
Beskrivelse
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.15A 50V
Detaljeret beskrivelse
Højde over kort
0,268" (6,80mm)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Termineringsudformning
Mågevinge
Kredsløb
BCD
Afstand
0,100" (2,54mm) fuld
Antal positioner
10
Strømklassificering (AMPS)
150mA
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spændingsklassifikation
50VDC
Materiale på krop
Flydende krystalpolymer (LCP)
Aktuatortype
Roterbar for værktøj
Længde
0,394" (10,00mm)