RD10RA10CVBT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CIT Relay and Switch
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CIT Relay and Switch
På lager: 0
Datablad
På lager: 91
Billede for RD10RA10CVBT er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD10RA10CVBT
DigiKeys varenummer
2449-RD10RA10CVBT-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD10RA10CVBT
Beskrivelse
SW ROTARY DIP BCD COMP 0.15A 50V
Detaljeret beskrivelse
DIP-kontakter BCD komplement 10 positioner Hulmontering, Retvinklet Roterbar for værktøj Aktuator 150mA 50VDC
Højde over kort
0,394" (10,00mm)
Monteringstype
Hulmontering, Retvinklet
Termineringsudformning
Pc-ben
Kredsløb
BCD komplement
Afstand
0,100" (2,54mm) fuld
Antal positioner
10
Strømklassificering (AMPS)
150mA
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spændingsklassifikation
50VDC
Materiale på krop
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Aktuatortype
Roterbar for værktøj
Længde
0,394" (10,00mm)