RD10AA16CVAT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CIT Relay and Switch
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CIT Relay and Switch
På lager: 174
Datablad
På lager: 0
DIP-kontakter Hexadecimalkomplement 16 positioner Hulmontering, Retvinklet Roterbar for værktøj Aktuator 150mA 50VDC
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RD10AA16CVAT
DigiKeys varenummer
2449-RD10AA16CVAT-ND
Producenter
Producentens varenummer
RD10AA16CVAT
Beskrivelse
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.15A 50V
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Producenter
Kontaktfinish
Guld
Serie
Højde over kort
0,394" (10,00mm)
Emballage
Rør
Monteringstype
Hulmontering, Retvinklet
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Pc-ben
Kredsløb
Hexadecimalkomplement
Afstand
0,100" (2,54mm) fuld
Antal positioner
16
Kan vaskes
Ja
Strømklassificering (AMPS)
150mA
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spændingsklassifikation
50VDC
Materiale på krop
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Aktuatortype
Roterbar for værktøj
Længde
0,394" (10,00mm)