J115F1E1AS12DSX.9FZ er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CIT Relay and Switch
På lager: 0
Datablad
Universal Relæ SPST-NO (1 Form A) 12VDC Spole Hulmontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
J115F1E1AS12DSX.9FZ
J115F1E1AS12DSX.9FZ
J115F1E1AS12DSX.9FZ
DigiKeys varenummer
2449-J115F1E1AS12DSX.9FZ-ND
Producenter
Producentens varenummer
J115F1E1AS12DSX.9FZ
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE SPST N.O. 30A
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
J115F1E1AS12DSX.9FZ Modeller
Kategori
Termineringsudformning
Pc-ben
Mfr
Forseglings normering
Forseglet - fuldt
Serie
Spoleisolering
Klasse F
Emballage
Rør
Aktiveringsniveau-spænding
9VDC
Varestatus
Aktiv
Frigøringsniveau-spænding
1,2VDC
Monteringstype
Driftstid
15 ms
Spolespænding
Frakoblingstid
10 ms
Kontaktform
SPST-NO (1 Form A)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kontaktnormering (Strøm)
30 A
Kontaktmateriale
Sølv-tinoxid (AgSnO)
Switch-spænding
277VAC, 110VDC - maks.
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Belastning - Maks omskiftning
7200VA, 840W
Relætype
Spolestrøms
75 mA
Spolemodstand
160 Ohms