IN6BNR12C
DigiKeys varenummer
2449-IN6BNR12C-ND
Producenter
Producentens varenummer
IN6BNR12C
Beskrivelse
LED PNL IND RED 6MM .100" QUICK
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Rød Diffus 145° 12V 25mA Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Kategori
Strøm
25mA
Paneludstansning-dimensioner
0,24" (6,00mm)
Linsestørrelse
3,00mm diam.
Linsetype
Rund med hvælvet top
Millicandela-normering
120mcd
Lampefarve
Rød
Bølgelængde - Peak
635nm
Linsefarve
Rød
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Spænding
12V