IN6ANR24W er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CIT Relay and Switch
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CIT Relay and Switch
På lager: 0
Datablad
Ny hos DigiKey
LED Panelindikator Rød Diffus 145° 24V 25mA Trådledere - 5,9" (150,00mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
IN6 Series 6 mm Indicators from CIT Relay & Switch PIO | DigiKey
IN6ANR24W
DigiKeys varenummer
2449-IN6ANR24W-ND
Producenter
Producentens varenummer
IN6ANR24W
Beskrivelse
LED PNL IND RED 6MM 150MM WIRE
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm
25mA
Paneludstansning-dimensioner
0,24" (6,00mm)
Linsestørrelse
3,00mm diam.
Linsetype
Rund med flad top
Millicandela-normering
120mcd
Lampefarve
Rød
Bølgelængde - Peak
635nm
Linsefarve
Rød
Termineringsudformning
Trådledere - 5,9" (150,00mm)
Spænding
24V