IN6ANG12C
DigiKeys varenummer
2449-IN6ANG12C-ND
Producenter
Producentens varenummer
IN6ANG12C
Beskrivelse
LED PNL IND GREEN 6MM .100" QUIC
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn Diffus 145° 12V 30mA Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Kategori
Strøm
30mA
Paneludstansning-dimensioner
0,24" (6,00mm)
Linsestørrelse
3,00mm diam.
Linsetype
Rund med flad top
Millicandela-normering
170mcd
Lampefarve
Grøn
Bølgelængde - Peak
516nm
Linsefarve
Grøn
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Spænding
12V