CT1102V5.85F160
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
CT1102V5.85F160
DigiKeys varenummer
2449-CT1102V5.85F160-ND
Producenter
Producentens varenummer
CT1102V5.85F160
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Taktile kontakter SPST-NO Sideaktiveret Hulmontering, Retvinklet
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CT1102V5.85F160 Modeller
Kategori
Aktuatorlængde, højreviklet
5,85mm
Mfr
Aktuatorretning
Sideaktiveret
Serie
Termineringsudformning
Pc-ben
Emballage
Bulk
Omrids
7,50mm x 6,30mm
Varestatus
Aktiv
Oplysning
Uden lys
Kredsløb
SPST-NO
Driftskraft
160gf
Switch-funktion
Off-Mom
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktnormering @ spænding
0,05A @ 50VDC
Aktuatorsmateriale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Aktuatortype
Stempel til hætte
Switch-vandring
0,25mm