AHU2LBSB12
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
AHU2LBSB12
DigiKeys varenummer
2449-AHU2LBSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
AHU2LBSB12
Beskrivelse
SWITCH PB DPDT 3A 125V
Detaljeret beskrivelse
Trykknapkontakter DPDT Anti-hærværk, oplyst Panelmontering, Front
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AHU2LBSB12 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Oplysningstype, farve
LED, Blå
Oplysningsspænding (nominel)
12VDC
Termineringsudformning
Loddemetal, Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Paneludstansning-dimensioner
Cirkulær - 19,00mm diam.
Switch-funktion
On-On
Driftstemperatur
-20°C – 65°C
Strømklassificering (AMPS)
3A (AC)
Mekanisk levetid
500.000 cyklusser
Spændingsklassifikation - AC
125 V