A1M1CSQ24VDCR
DigiKeys varenummer
2449-A1M1CSQ24VDCR-ND
Producenter
Producentens varenummer
A1M1CSQ24VDCR
Beskrivelse
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 24V
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Bilrelæ SPDT (1 Form C) 24VDC Spole Til fatning
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
A1M1CSQ24VDCR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Aktiveringsniveau-spænding
14,4VDC
Producenter
CIT Relay and Switch
Frigøringsniveau-spænding
2,4VDC
Serie
Driftstid
10 ms
Emballage
Rør
Frakoblingstid
10 ms
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Forseglet - fuldt
Spoletype
Ikke-låsende
Monteringstype
Til fatning
Spolestrøms
75 mA
Termineringsudformning
Plug-in, Quick-konnekt - Flere størrelser
Spolespænding
24VDC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktform
SPDT (1 Form C)
Kontaktmateriale
Sølv-tinoxid (AgSnO)
Kontaktnormering (Strøm)
40 A
Spoleeffekt
1,8W
Switch-spænding
28VDC - maks.
Spolemodstand
320 Ohms