A11CSQ12VDC1.5
DigiKeys varenummer
2449-A11CSQ12VDC1.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
A11CSQ12VDC1.5
Beskrivelse
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Bilrelæ SPDT (1 Form C) 12VDC Spole Til fatning
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
A11CSQ12VDC1.5 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Frigøringsniveau-spænding
1,2VDC
Producenter
CIT Relay and Switch
Driftstid
10 ms
Serie
Frakoblingstid
7 ms
Emballage
Rør
Funktioner
Forseglet - fuldt
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Til fatning
Spoletype
Ikke-låsende
Termineringsudformning
Plug-in, Quick-konnekt - 0,187" (4,7mm)
Spolestrøms
125 mA
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spolespænding
12VDC
Kontaktmateriale
Sølv-tinoxid (AgSnO)
Kontaktform
SPDT (1 Form C)
Spoleeffekt
1,5W
Kontaktnormering (Strøm)
30 A
Spolemodstand
96 Ohms
Switch-spænding
75VDC - maks.
Grundlæggende varenummer
Aktiveringsniveau-spænding
8,4VDC