TRG30R240V-11E03-GY-BK VI
DigiKeys varenummer
2034-3839-ND
Producenter
Producentens varenummer
TRG30R240V-11E03-GY-BK VI
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24V 30 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Producenter
Cincon Electronics Co. LTD
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik R/A, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 12,0mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
70,9" (1,80m)
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Indgangsstik
Flere klinger (sælges separat)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
4,24" L x 2,27" B x 1,32" H (107,8mm x 57,6mm x 33,5mm)
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
CE, cULus, FCC, GS, PSE, TUV
Strøm - Output (maks.)
1,25A
Vægt
0,662lb (300,28g)
Effekt (Watt)
30 W