TR18RDM180-01G03 BK-BK VI
DigiKeys varenummer
2034-TR18RDM180-01G03BK-BKVI-ND
Producenter
Producentens varenummer
TR18RDM180-01G03 BK-BK VI
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18V 18 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Producenter
Cincon Electronics Co. LTD
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
Husholdningsapparater, Medicinal
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 70°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik R/A, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 12,0mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
28,35" (720mm)
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Indgangsstik
Flere klinger (sælges separat)
Spænding - Input
80 – 264VAC
Størrelse/dimension
3,17" L x 1,69" B x 1,45" H (80,4mm x 43,0mm x 36,9mm)
Spænding - Output
18V
Godkendelsesagentur
CE, cURus, FCC, PSE, TUV
Strøm - Output (maks.)
1A
Standardnummer
60335-1; 60601-1
Effekt (Watt)
18 W