CFM500M180
DigiKeys varenummer
2034-CFM500M180-ND
Producenter
Producentens varenummer
CFM500M180
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 18V 500W
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 18V 85 – 264VAC Indgang
Kategori
Applikationer
Husholdningsapparater, Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Driftstemperatur
-30°C – 85°C (med reduktion)
Funktioner
Justerbart output, PFC, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol, Standbyudgang, Universalindgang
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Chassismontering
Type
Åben ramme
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,54" H (127,0mm x 76,2mm x 39,1mm)
Antal output
1
Godkendelsesagentur
ANSI/AAMI, ES, IEC
Spænding - Input
85 – 264VAC
Standardnummer
60335-1; 60601-1
Spænding - Output 1
18V