CFM300S240 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Selec Controls USA Inc.
På lager: 243
Datablad
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 24V 90 – 264VAC Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CFM300S240
DigiKeys varenummer
2034-3653-ND
Producenter
Producentens varenummer
CFM300S240
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Boks
Effektivitet
93,5%
Driftstemperatur
-40°C – 80°C (med reduktion)
Type
Åben ramme
Funktioner
Justerbart output, PFC, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol, Standbyudgang, Universalindgang
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,42" H (127,0mm x 76,2mm x 36,1mm)
Spænding - Output 1
24V
Godkendelsesagentur
CE, cURus, FCC, TUV
Strøm - Output 1
12.5 A