M83513/13-B01CP
DigiKeys varenummer
116-M83513/13-B01CP-ND
Producenter
Producentens varenummer
M83513/13-B01CP
Beskrivelse
CONN MICRO-D RCPT 15POS R/A SLDR
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-type, Micro-D Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M83513/13-B01CP Modeller
Kategori
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (2-56)
Mfr
Terminering
Loddemetal
Serie
Kappemateriale, finish
Aluminiumlegering, Kadmium belagt med gult kromat
Emballage
Pose
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
3A
Antal positioner
Forskydningsafstand bagud
0,130" (3,30mm)
Antal rækker
3
Dielektrisk materiale
Polyester, Glasfyldt
Monteringstype
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
0,050 benafstand x 0,043 række til række
Driftstemperatur
-55°C – 125°C