415-0201-MM100
DigiKeys varenummer
24-415-0201-MM100-ND
Producenter
Producentens varenummer
415-0201-MM100
Beskrivelse
COAX CBL RP-SMA TO RP-SMA 3.9"
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial RP-SMA til RP-SMA RG-174 3,937" (100,00mm)
Kategori
2. Kontakts køn
Hun
Producenter
Cinch Connectivity Solutions Johnson
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Længde
3,937" (100,00mm)
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
RG-174
Type
RP-SMA til RP-SMA
Kabel-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
RP-SMA-stik (hun)
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Generel impedans
50 Ohms