969M101-22-3-050
DigiKeys varenummer
969M101-22-3-050-ND
Producenter
Producentens varenummer
969M101-22-3-050
Beskrivelse
CBL RIBN 3COND FLAT CLEAR 50'
Detaljeret beskrivelse
Fladbåndkabler Klar 3 Ledere Fladkabel 50,0' (15,24m)
Kategori
Bredde af bånd
0,250" (6,35mm)
Spænding
18 kV
Driftstemperatur
-65°C – 165°C
Antal ledere
3
Længde
50,0' (15,24m)
Trådtykkelse
22 AWG
Isoleringsmodstand
200MOhm
Afskærmning
Uskærmet
Strømklassificering (AMPS)
11 A
Båndtykkelse
0,110" (2,79mm)