969M101-18-3-050
DigiKeys varenummer
969M101-18-3-050-ND
Producenter
Producentens varenummer
969M101-18-3-050
Beskrivelse
CBL RIBN 3COND FLAT CLEAR 50'
Detaljeret beskrivelse
Fladbåndkabler Klar 3 Ledere Fladkabel 50,0' (15,24m)
Kategori
Bredde af bånd
0,330" (8,38mm)
Spænding
20 kV
Driftstemperatur
-65°C – 165°C
Antal ledere
3
Længde
50,0' (15,24m)
Trådtykkelse
18 AWG
Isoleringsmodstand
200MOhm
Afskærmning
Uskærmet
Strømklassificering (AMPS)
20 A
Båndtykkelse
0,141" (3,58mm)