969M101-14-4-SMC-025
DigiKeys varenummer
969M101-14-4-SMC-025-ND
Producenter
Producentens varenummer
969M101-14-4-SMC-025
Beskrivelse
CBL RIBN 4COND FLAT CLEAR 25'
Detaljeret beskrivelse
Fladbåndkabler Klar 4 Ledere Fladkabel 25,0' (7,62m)
Kategori
Bredde af bånd
0,610" (15,49mm)
Spænding
20 kV
Driftstemperatur
-65°C – 165°C
Antal ledere
4
Længde
25,0' (7,62m)
Trådtykkelse
14 AWG
Isoleringsmodstand
200MOhm
Afskærmning
Afskærmet
Strømklassificering (AMPS)
27 A
Båndtykkelse
0,190" (4,83mm)