969M101-12-4-050
DigiKeys varenummer
969M101-12-4-050-ND
Producenter
Producentens varenummer
969M101-12-4-050
Beskrivelse
CBL RIBN 4COND FLAT CLEAR 50'
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Fladbåndkabler Klar 4 Ledere Fladkabel 50,0' (15,24m)
Kategori
Bredde af bånd
0,750" (19,05mm)
Mfr
Kappe (isolerings )materiale
Flexx-Sil™
Emballage
Bulk
Spænding
20 kV
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 165°C
Kabeltype
Fladkabel
Klassificeringer
UL E324413, CE
Antal ledere
4
Funktioner
Hi-Flex
Længde
50,0' (15,24m)
Ledermateriale
Kobber, Tinbeslået
Trådtykkelse
12 AWG
Isoleringsmodstand
200MOhm
Afskærmning
Uskærmet
Strømklassificering (AMPS)
36 A
Kappefarve
Grundlæggende varenummer
Båndtykkelse
0,240" (6,09mm)