969M101-10-1-050
DigiKeys varenummer
969M101-10-1-050-ND
Producenter
Producentens varenummer
969M101-10-1-050
Beskrivelse
HOOK-UP 10AWG 42KV CLEAR
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 AWG Hook-up Tråd Klar 42kV 50,00' (15,24m)
Kategori
Kappe (isolerings )materiale
Mfr
Kappe (isolerings) diameter
0,330" (8,38mm)
Emballage
Bulk
Længde
50,00' (15,24m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
42kV
Kabeltype
Driftstemperatur
-65°C – 165°C