310J101-60-050
DigiKeys varenummer
310J101-60-050-ND
Producenter
Producentens varenummer
310J101-60-050
Beskrivelse
CBL RIBN 60COND 0.05 CLEAR 50'
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Fladbåndkabler Klar 60 Ledere 0,050" (1,27mm) Fladkabel 50,0' (15,24m)
Kategori
Båndtykkelse
0,035" (0,89mm)
Mfr
Bredde af bånd
3,000" (76,20mm)
Emballage
Bulk
Kappe (isolerings )materiale
Flexx-Sil™
Varestatus
Aktiv
Spænding
450 V
Kabeltype
Fladkabel
Driftstemperatur
–65°C – 260°C
Antal ledere
60
Klassificeringer
UL E324413, CE
Afstand
Ledermateriale
Kobber, Uisoleret
Længde
50,0' (15,24m)
Isoleringsmodstand
200MOhm
Trådtykkelse
28 AWG
Strømklassificering (AMPS)
5 A