SMDSWLT.040 10G
DigiKeys varenummer
SMDSWLT.04010G-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMDSWLT.040 10G
Beskrivelse
SN42/BI57/AG1 2.2 FLUX CORE SOLD
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Blyfri Ingen rengøring, type RA (Rosin Activated) Loddetråd Bi57Sn42Ag1 (57/42/1) 18 AWG, 19 SWG Spole, 0,35oz (10g)
Kategori
Diameter
0,040" (1,02mm)
Smeltepunkt
280°F (138°C)
Serie
Flustype
Ingen rengøring, type RA (Rosin Activated)
Emballage
Bulk
Trådtykkelse
18 AWG, 19 SWG