SMDSWLF.020 2OZ
DigiKeys varenummer
SMDSWLF.0202OZ-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMDSWLF.020 2OZ
Beskrivelse
SLD WIRE NO-CLEAN 96.5/3/.5 2OZ.
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Blyfri Ingen rengøring, Vandopløselig Loddetråd Sn96,5Ag3Cu0,5 (96,5/3/0,5) 24 AWG, 25 SWG Spole, 2oz (56,70g)
Kategori
Smeltepunkt
423 – 428°F (217 – 220°C)
Emballage
Spole
Trådtykkelse
24 AWG, 25 SWG
Varestatus
Aktiv
Proces
Blyfri
Type
Loddetråd
Form
Spole, 2oz (56,70g)
Sammensætning
Sn96,5Ag3Cu0,5 (96,5/3/0,5)
Vægt
0,125lb (56,7g)
Diameter
0,020" (0,51mm)