SMDSW.031 .7OZ
DigiKeys varenummer
SMDSW.031.7OZ-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMDSW.031 .7OZ
Beskrivelse
SOLDER WIRE POCKET PACK 63/37 TI
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Blyholdig Ingen rengøring, Vandopløselig Loddetråd Sn63Pb37 (63/37) 20 AWG, 21 SWG Rør, 0,7oz (19,85g)
Kategori
Diameter
0,031" (0,79mm)
Producenter
Chip Quik Inc.
Smeltepunkt
361°F (183°C)
Serie
Flustype
Ingen rengøring, Vandopløselig
Emballage
Bulk
Trådtykkelse
20 AWG, 21 SWG