SMDSW.020 .4OZ
DigiKeys varenummer
SMDSW.020.4OZ-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMDSW.020 .4OZ
Beskrivelse
SOLDER WIRE POCKET PACK 63/37 TI
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Blyholdig Ingen rengøring, Vandopløselig Loddetråd Sn63Pb37 (63/37) 24 AWG, 25 SWG Rør, 0,4oz (11,34g)
Kategori
Diameter
0,020" (0,51mm)
Producenter
Chip Quik Inc.
Smeltepunkt
361°F (183°C)
Serie
Flustype
Ingen rengøring, Vandopløselig
Emballage
Bulk
Trådtykkelse
24 AWG, 25 SWG