NDR050D254P040
DigiKeys varenummer
315-NDR050D254P040-ND
Producenter
Producentens varenummer
NDR050D254P040
Beskrivelse
NARROW DUAL ROW 0.5MM PITCH 40-P
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SMD til DIP 0,5mm stikforbindelse 40 0,020" (0,50mm) FR4-epoxyglas
Kategori
Pakke accepteret
0,5mm stikforbindelse
Producenter
Chip Quik Inc.
Antal positioner
40
Serie
Afstand
0,020" (0,50mm)
Emballage
Bulk
Materiale
FR4-epoxyglas
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
2,000" L x 1,000" B (50,80mm x 25,40mm)