HDR100IMP08F-G-V-ST
DigiKeys varenummer
HDR100IMP08F-G-V-ST-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDR100IMP08F-G-V-ST
Beskrivelse
0.1" 8 PIN VERTICAL FEMALE STACK
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 Positioner Headerstik Stikforbindelse 0,100" (2,54mm) Hulmontering Guld
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
39,4µin (1,00µm)
Varestatus
Aktiv
Isoleringsfarve
Sort
Stikforbindelse type
Isoleringshøjde
0,335" (8,50mm)
Kontakttype
Hunfatning
Kontaktlængde - Stift
0,413" (10,50mm)
Type
Kort til kort
Driftstemperatur
-40°C – 130°C