GEN-DR150-P40
DigiKeys varenummer
315-GEN-DR150-P40-ND
Producenter
Producentens varenummer
GEN-DR150-P40
Beskrivelse
GENERIC DUAL ROW 1.5 MM PITCH 40
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SMD til DIP 1,5mm konnektor 40 0,059" (1,50mm) FR4-epoxyglas
Kategori
Pakke accepteret
1,5mm konnektor
Producenter
Chip Quik Inc.
Antal positioner
40
Emballage
Bulk
Afstand
0,059" (1,50mm)