GEN-DR0635-P40-S
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GEN-DR0635-P40-S
Prototyping with Solder Stencils - Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
GEN-DR0635-P40-S
DigiKeys varenummer
315-GEN-DR0635-P40-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
GEN-DR0635-P40-S
Beskrivelse
GENERIC DUAL ROW 0.635MM PITCH 4
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kategori
Antal positioner
40
Producenter
Chip Quik Inc.
Afstand
0,025" (0,64mm)