VJ2W330MRL1625A6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Chemi-Con
På lager: 154
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Nichicon
På lager: 0
33 µF 450 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 10000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ2W330MRL1625A6
DigiKeys varenummer
4191-VJ2W330MRL1625A6-ND
Producenter
Producentens varenummer
VJ2W330MRL1625A6
Beskrivelse
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL TH
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
300 mA @ 120 Hz
Emballage
Bulk
Rippel strøm @ høj frekvens
450 mA @ 100 kHz
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,630" diam. (16,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
1,043" (26,50mm)
Spænding - Nominel
450 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
10000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Dåse
Driftstemperatur
-40°C – 105°C