PK2W121MND2230 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Chinsan (Elite)
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Rubycon
På lager: 368
Datablad
Rubycon
På lager: 0
På lager: 200
På lager: 199
Chemi-Con
120 µF 450 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse - Snap-in 3000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PK2W121MND2230
DigiKeys varenummer
4191-PK2W121MND2230-ND
Producenter
Producentens varenummer
PK2W121MND2230
Beskrivelse
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP TH
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
720 mA @ 120 Hz
Emballage
Bulk
Rippel strøm @ høj frekvens
1.03 A @ 50 kHz
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,866" diam. (22,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
1,260" (32,00mm)
Spænding - Nominel
450 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
3000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Dåse - Snap-in
Driftstemperatur
-25°C – 105°C