EJ1V101MP26311P9U kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Chinsan (Elite)
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Chinsan (Elite)
På lager: 0
Datablad
100 µF 35 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 3000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
EJ1V101MP26311P9U
DigiKeys varenummer
4191-EJ1V101MP26311P9UTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
EJ1V101MP26311P9U
Beskrivelse
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
90 mA @ 120 Hz
Emballage
Tape & Box (TB)
Rippel strøm @ høj frekvens
300 mA @ 100 kHz
Varestatus
Aktiv
Impedans
550 mOhms
Kapacitans
Lederafstand
0,098" (2,50mm)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,248" diam. (6,30mm)
Spænding - Nominel
35 V
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Levetid @ temp.
3000 timer @ 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 105°C