TND07SV680KTBAAAA0
DigiKeys varenummer
565-TND07SV680KTBAAAA0CT-ND - Afskåret tape (CT)
565-TND07SV680KTBAAAA0TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
TND07SV680KTBAAAA0
Beskrivelse
VARISTOR 68V 250A DISC 7MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 V 250 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Kategori
Strøm - Overstrøm
250 A
Producenter
Chemi-Con
Energi
3,3J
Serie
Antal kredsløb
1
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Kapacitans @ frekvens
2600 pF @ 1 kHz
Varestatus
Last Time Buy
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum AC-spænding
40 V
Klasse
Automotive
Maksimum DC-spænding
55 V
Kvalifikation
AEC-Q200
Varistor-spænding (min.)
61 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (Typ)
68 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (maks.)
75 V