TND07SV471KTBAAAA0
DigiKeys varenummer
565-TND07SV471KTBAAAA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
565-TND07SV471KTBAAAA0CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
TND07SV471KTBAAAA0
Beskrivelse
VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 V 1.75 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Kategori
Strøm - Overstrøm
1.75 kA
Producenter
Chemi-Con
Energi
30J
Serie
Antal kredsløb
1
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Kapacitans @ frekvens
120 pF @ 1 kHz
Varestatus
Last Time Buy
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum AC-spænding
300 V
Klasse
Automotive
Maksimum DC-spænding
385 V
Kvalifikation
AEC-Q200
Varistor-spænding (min.)
423 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (Typ)
470 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (maks.)
517 V