KTS501B684K76N0T00
DigiKeys varenummer
565-KTS501B684K76N0T00TR-ND - Tape & Reel (TR)
565-KTS501B684K76N0T00CT-ND - Afskåret tape (CT)
565-KTS501B684K76N0T00DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KTS501B684K76N0T00
Beskrivelse
CERAMIC CAP
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.68 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 3025 (7563 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KTS501B684K76N0T00 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
3025 (7563 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,248" B (7,50mm x 6,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)