KTF251B333M31NLT00
DigiKeys varenummer
KTF251B333M31NLT00-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KTF251B333M31NLT00
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±20% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KTF251B333M31NLT00 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)