KTD350B106K43A0B00
DigiKeys varenummer
565-KTD350B106K43A0B00-ND
Producenter
Producentens varenummer
KTD350B106K43A0B00
Beskrivelse
CERAMIC CAP
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 35V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,256" L x 0,157" B (6,50mm x 4,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)