KTD251B156M99A0B00
DigiKeys varenummer
565-KTD251B156M99A0B00-ND
Producenter
Producentens varenummer
KTD251B156M99A0B00
Beskrivelse
CAP CER 15UF 250V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µF ±20% 250V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KTD251B156M99A0B00 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
1,122" L x 0,295" B (28,50mm x 7,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,787" (20,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,984" (25,00mm)