KTD250B336K55A0T00
DigiKeys varenummer
565-KTD250B336K55A0T00CT-ND - Afskåret tape (CT)
565-KTD250B336K55A0T00TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
KTD250B336K55A0T00
Beskrivelse
RADIAL CERAMIC
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KTD250B336K55A0T00 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,177" B (7,50mm x 4,50mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,197" (5,00mm)