CMDD2004 TR PBFREE
DigiKeys varenummer
1514-CMDD2004TRPBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
1514-CMDD2004TRPBFREECT-ND - Afskåret tape (CT)
1514-CMDD2004TRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CMDD2004 TR PBFREE
Beskrivelse
DIODE STANDARD 250V 200MA SOD323
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 250 V 200mA Overflademontering SOD-323
Kategori
Omvendt gendannelsestid (trr)
50 ns
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 240 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
5pF @ 0V, 1MHz
Varestatus
Forældet
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
250 V
Leverandørs enhedspakning
SOD-323
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
200mA
Driftstemperatur - Samling
–65°C – 175°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 100 mA
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed