C4SMAFL160A TR13 PBFREE
DigiKeys varenummer
1514-C4SMAFL160ATR13PBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C4SMAFL160A TR13 PBFREE
Beskrivelse
400W 160V SMD TRANSIENT VOLTAGE
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
259V Klemme 1,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMAflat
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
1,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
160V
Pakke/hus
DO-221AC, SMA, flade ledere
Spænding - Nedbrud (min.)
178V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
259V