3SMC15CA TR13 PBFREE er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
STMicroelectronics
På lager: 3.611
Datablad
Direkte
STMicroelectronics
På lager: 2.266
Datablad
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
24,4V Klemme 123A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB, SMC
3SMC15CA TR13 PBFREE
DigiKeys varenummer
1514-3SMC15CATR13PBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
1514-3SMC15CATR13PBFREECT-ND - Afskåret tape (CT)
1514-3SMC15CATR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3SMC15CA TR13 PBFREE
Beskrivelse
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMC
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
123A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
15V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
16,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
24,4V