1.5SMC82CA TR13 PBFREE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Direkte
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
113V Klemme 13,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB, SMC
1.5SMC82CA TR13 PBFREE
DigiKeys varenummer
1514-1.5SMC82CATR13PBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC82CA TR13 PBFREE
Beskrivelse
TVS DIODE 70.1VWM 113VC SMC
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
13,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
70,1V
Spænding - Nedbrud (min.)
77,9V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
113V