1.5SMC7.5A TR13 PBFREE
DigiKeys varenummer
1514-1.5SMC7.5ATR13PBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC7.5A TR13 PBFREE
Beskrivelse
TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC SMC
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11,3V Klemme 132A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
132A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
6,4V
Spænding - Nedbrud (min.)
7,13V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
11,3V