1.5SMC56A TR13 PBFREE
DigiKeys varenummer
1514-1.5SMC56ATR13PBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC56A TR13 PBFREE
Beskrivelse
TVS DIODE 47.8VWM 77VC SMC
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
77V Klemme 19,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
19,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
47,8V
Spænding - Nedbrud (min.)
53,2V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
77V