1.5SMC51A TR13 PBFREE
DigiKeys varenummer
1514-1.5SMC51ATR13PBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC51A TR13 PBFREE
Beskrivelse
TVS DIODE 43.6VWM 70.1VC SMC
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
70,1V Klemme 21,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
21,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
43,6V
Spænding - Nedbrud (min.)
48,5V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
70,1V