PD30CNP06NPDU det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Carlo Gavazzi Inc.
På lager: 0
Datablad
Retroreflektiv Optiske sensorer 236,22" (6m) NPN
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PD30-PS Photoelectric Sensor from Carlo Gavazzi
PD30CNP06NPDU
DigiKeys varenummer
1864-2099-ND
Producenter
Producentens varenummer
PD30CNP06NPDU
Beskrivelse
SENSOR RETROREFLECTIVE 6M NPN
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
PD30CNP06NPDU Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Outputkonfiguration
NPN
Producenter
Carlo Gavazzi Inc.
Lyskilde
Rød (660nm)
Serie
Tilslutningsmetode
Kabel
Emballage
Boks
IP (Ingress Protection)
IP67, IEC 60529
Varestatus
Forældet
Kabellængde
78,74" (2m)
Registreringsmetode
Retroreflektiv
Justeringstype
Undervisningsmetode
Registreringsafstand
236,22" (6m)
Driftstemperatur
-25°C – 55°C
Spænding - Forsyning
10V – 30V